Dnia 27 listopada w Lidzbarku Warmińskim odbyły się Mistrzostwa Rejonu w drużynowym tenisie stołowym. Do zawodów zgłosiło  się 6 drużyn: ZS Reszel, PCE Kętrzyn, ZSP 1 Bartoszyce, ZSP nr 2 Bartoszyce, LO II Węgorzewo i ZSZ Węgorzewo. Drużyny podzielono na dwie grupy  po 3 drużyny, w której rozegrano mecze każdy z każdym. W swojej grupie zajęliśmy drugie miejsce przegrywając z ZSZ Węgorzewo - zajęli I miejsce w grupie. Dalszym etapem były półfinały, w których wygraliśmy  z ZSP 1 Bartoszyce.

Ostatnim etapem rozgrywek był finał. W finale zagraliśmy ponownie z drużyną z ZSZ Węgorzewo. Mimo ogromnych starań naszej drużyny po raz drugi polegliśmy.