W dniach 8 i 10 października w świetlicy internackiej odbył się turniej gier sportowych na konsoli PS4. Z grona 14 zawodników zgłoszonych do rozgrywek wylosowano pary startowe, które rywalizowały ze sobą w systemie turniejowym. Wychowankowie z klas pierwszych biorący udział w rozgrywkach mogli sprawdzić się ze swoimi starszymi kolegami. Turniejowi wtórowały niesamowite emocje, zwroty akcji oraz nieoczekiwane rozstrzygnięcia.

Po godzinach walki i rywalizacji do półfinałów dotarli A. Ulatowski, Ł. Stachurski, N. Mazurowski, B. Warianko. Bój o III miejsce wygrał Ł. Stachurski z N. Mrozowskim 2:1. W finale zagrali A. Ulatowski  z B. Warianko. Ostatecznie zwycięzcą zawodów został A. Ulatowski, który pokonał kolegę 5:3. Gratulujemy wygranej!